Ana Sayfa Figür & Koleksiyon Star Wars Diğer Star Wars Karakterleri Star Wars: Imperial Assault Board Game Kutu Oyunu

Star Wars: Imperial Assault Board Game Kutu Oyunu

Resmi Büyüt
 
. . .

Star Wars: Imperial Assault Board Game Kutu Oyunu

Ürün kodu

17112027

 
 
Satış Fiyatı :

599,90 TL

 
Star Wars'un devasa sinematik evreni bu kutu oyunuyla birlikte sizlerin karşısına çıkıyor. 2 ila 5 kişinin karşılıklı oynayabildiği bu kapsamlı kutu oyunu sizi kendi içine çekecek.
 
 
 
 
Ürün Bilgisi
Star Wars: Imperial Assault kutu oyununun içinde aslında sizi iki farklı oyun bekliyor. Biri hep beraber toplanıp Star Wars'un sinematik senaryosunu oynayacağınız bir kişinin Galaktik İmparatorluğu yönettiği, 4 kişiye kadar olan karşı takımın oyuncuları ise Asiler'in kahramanlarından biri oluyor ve Star Wars evrenindeki olaylar zincirinde oyununuza başlıyorsunuz. İkinci oyun ise size ve arkadaşınıza bire birde taktik ve stratejisel anlamda karşılıklı savaşma imkanı sunuyor. Senaryo oyununda her farklı senaryoda Asiler'den bir kahraman olup İmparatorluğun planlarını alt üst etmeye çalışırken, 4 kişiye kadar tek başına çarpışan İmparatorluk oyuncusu, Stormtrooper'ları, dev AT-ST'leri ve Darth Vader gibi güçlü karakterleri oyun sahasına sürebilecek. 50'den fazla çift taraflı harita parçasıyla Star Wars evreninin her bölümünde çarpışma şansı yakalayacak, saatlerce süren oyun keyfini Star Wars'un büyüleyici evreniyle yaşayacaksınız. 

Star Wars: Imperial Assault Board Game bir kutu oyunudur. Oyun tamamen İngilizcedir. Orta düzey İngilizce gerektirmektedir. 

Oyuncu Sayısı: 2-5 kişi

Oyun Süresi: 1-2 saat

Tavsiye Edilen Yaş Aralığı: 14+

Marka: Fantasy Flight Games

*Lisanslı üründür. 
 
 
sizden